ای سی ام

ای سی ام (Acm) یک برند صوتی چینی است که توسط گروهی از علاقمندان و مهندسان حرفه‌ای صوت با هدف پیدا کردن راه‌حل‌های صوتی بهتر تاسیس شد.
برند صوتی ACM، شعار و تمرکز خود را بر “چقدر خوب” گذاشته است و نه “چقدر ارزان” ! محصولات برند ای سی ام بر اساس کپی از برندهای معتبر جهانی ساخته نشده و سعی کرده تقلید از دیگر برندها نداشته باشد. مهندسان برند ACM در صنعت صوتی بسیار باسابقه بوده و تاکید زیادی بر استانداردها دارند.
نتیجه امروز محصولات ACM برابر باکیفیت بالا و قیمت بسیار رقابتی است. کارخانه ای سی ام در شهر دونگوان (دونگ گوان) در ایالت گوانگ دونگ قرار گرفته است.

نمایندگی فروش محصولات acm

شرکت آوازک با بیش از 40 سال سابقه در حوزه تجهیزات صوتی و الکترونیکی، نماینده رسمی ACM در ایران است. بنابراین اگر به دنبال نمایندگی باند ACM هستید، می‌توانید روی فروشگاه آوازک حساب ویژه باز کنید.
آوازک مفتخر است علاوه بر نمایندگی محصولات acm، نمایندگی برندهای معتبر جهان در حوزه تجهیزات صوتی و الکترونیکی را نیز کسب نموده است.

محصولات ACM

این شرکت چینی، محصولات متنوع زیادی نظیر باند اکتیو، باند پسیو، ساب ووفر، آمپلی فایر و … را تولید می‌کند. قیمت باند ACM و دیگر محصولات این برند، در رده متوسط و ارزان تقسیم‌بندی می‌شوند.
معروفترین‌های باند اکتیو ACM شامل محصولات زیر است:
باند اکتیو مدل ۱۲HA350
باند اکتیو مدل ۱۵HA400
باند اکتیو مدل ۱۵HA650
باند اکتیو مدل CX12a
باند اکتیو مدل CX15a
معروف‌ترین باندهای پسیو ACM شامل موارد زیر می‌شود:
باند پسیو مدل ۱۰H250
باند پسیو مدل ۰۸HA150
باند پسیو مدل ۰۸H120
باند پسیو مدل ۰۸H120
باند پسیو مدل ۱۵H600
باند پسیو مدل ۱۵H350
باند پسیو مدل ۱۲H300
شما می‌توانید تمامی محصولات ای سی ام را با قیمت مناسب و حتی قسطی از آوازک تهیه نمایید. کافیست با کارشناسان ما به شماره 02166718215 تماس بگیرید.

از دیگر خدمات آوازک می‌توان به تعمیر تجهیزات صوتی مانند تعمیر باند، خرید و فروش سیستم صوتی دست دوم و اجاره سیستم صوتی اشاره کرد.