سه دلیل برای انتخاب میکروفن بیسیم برای سیستم کنفرانس

میکروفون بی سیم برای سیستم کنفرانس

اگر در حال برنامه ریزی جلسات بزرگ بعدی خود هستید، انتخاب میکروفن بیسیم برای سیستم کنفرانس گزینه‌ای فوق العاده برای دیجیتالی کردن برنامه شما و رساندن صدا به همه است.
شاید قبلاً مقاله «انواع مختلف میکروفن های میز کنفرانس» برای انواع مختلف جلسات و برنامه‌ها را مطالعه کرده باشید. اما هنوز یک سؤال دیگر وجود دارد: چرا باید با یک پرش میکروفون بی سیم را به جای میکروفون سیمی انتخاب کنید؟
در اینجا سه دلیل آمده است که نشان می دهد انتخاب میکروفن بی سیم برای سیستم کنفرانس جلسات بعدی شما ایده آل است.

⦁ انتخاب میکروفن بیسیم برای سیستم کنفرانس در هر نوع اتاقی آسان است

نقطه ضعف قابل مشاهده سیستم میکروفون سیمی – یعنی وجود کابل ها – به یک نقطه ضعف دیگر که کمتر مشهود است منجر می شود. مسائل مربوط به کابل کشی، مسیریابی و انبارداری اغلب به یک تنظیمات دائمی و در نتیجه یک اتاق کنفرانس اختصاصی نیاز دارد. ساختار اکثر میزهای کنفرانس طوری نیست که حتی امکان کابل کشی آسان را برای یک سیستم کنفرانس میکروفون سیمی که به شکل ساده و سری به هم متصل شده اند فراهم کند.
با انتخاب میکروفن بیسیم برای سیستم کنفرانس، شما تنها دستگاه کنترل را به پریز برق وصل می کنید، میکروفون های بی سیم را در جایگاه خود قرار می دهید و با این کار تقریباً هر اتاق فوراً تبدیل به یک اتاق کنفرانس می شود که ما را به مزیت بعدی سیستم میکروفون بی سیم هدایت می کند:

⦁ با انتخاب میکروفن بیسیم برای سیستم کنفرانس قابلیت جابجایی زیادی دارید.

انتخاب میکروفون بی سیم برای سیستم کنفرانس به شما این امکان را می دهد که تقریباً در هر جای دفتر خود یا اتاق کنفرانس حرکت کنید. حتی بهتر از آن، با انتخاب میکروفون بی سیم برای سیستم کنفرانس شما فقط به دفتر خود محدود نخواهید شد. سیستم های بی سیم پرتابل هستند و با استفاده از جعبه های مناسب برای نگهداری، می توانید آنها را همراه خود به جاهای مختلف ببرید و امکان تشکیل تعداد زیادی جلسات در حال حرکت برای خود ایجاد کنید.

مزیت استفاده از میکروفون بی سیم برای سیستم کنفرانس

⦁ انتخاب میکروفن بیسیم برای سیستم کنفرانس سبب می شود قابلیت اضافه کردن میکروفن اضافی وجود داشته باشد

یکی دیگر از مزایای انتخاب میکروفون بی سیم برای سیستم کنفرانس ، قابلیت گسترش آن است. با بیشتر نرم افزارهای کنترل کننده این امکان به سادگی وجود دارد که شرکت کنندگان بیشتری را به کنفرانس خود اضافه کنید: : فقط کافی است میکروفون های بیشتری را اضافه کنید (اگر با سیستم شما و فرکانس عملکرد آن سازگار باشند).
سیستم و کتابچه راهنمای نرم افزار خود را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که هر چیزی که مورد نیاز است فراهم است؛ با این وجود اضافه کردن میکروفون های رئیس و میکروفون های رأی گیری ممکن است به دستگاه کنترل یا نرم افزار اضافی نیاز داشته باشد.

اینها فقط برخی از نکاتی بود که باید هنگام سبک و سنگین کردن سیستم کنفرانس ایده آل خود در نظر بگیرید.
آیا به قابلیت رأی گیری میکروفون نیاز دارید؟ آیا می خواهید سیستم میکروفون مناسب خود را اجاره کنید یا بخرید؟ به این سؤالات و همچنین بسیاری دیگر از سؤالات دیگر در زمینه کنفرانس صوتی در جای دیگر در وبلاگ ما پاسخ داده شده است.

استفاده از میکروفون بی سیم برای سیستم کنفرانس

اینها فقط برخی از نکاتی بود که باید هنگام سبک و سنگین کردن سیستم کنفرانس ایده آل خود در نظر بگیرید.
آیا به قابلیت رأی گیری میکروفون نیاز دارید؟ آیا می خواهید سیستم میکروفون مناسب خود را اجاره کنید یا بخرید؟ به این سؤالات و همچنین بسیاری دیگر از سؤالات دیگر در زمینه کنفرانس صوتی در جای دیگر در وبلاگ ما پاسخ داده شده است.

اینها فقط برخی از نکاتی بود که باید هنگام خرید و انتخاب میکروفون بی سیم برای سیستم کنفرانس ایده آل خود در نظر بگیرید.
آیا به قابلیت رأی گیری میکروفون نیاز دارید؟ آیا می خواهید سیستم میکروفون مناسب خود را اجاره کنید یا بخرید؟ به این سؤالات و همچنین بسیاری دیگر از سؤالات دیگر در زمینه کنفرانس صوتی با مشاوران ما از طریق شماره تلفن ۶۶۷۱۸۲۱۵-۰۲۱ یا ایمیل آوازک به آدرس avazac.official@gmail.com در ارتباط باشید.

باند و بلندگو   باند اکتیو باند پسیو میکروفن باسیم میکروفن بیسیم آمپلی فایر 

دیدگاه‌ها ۰

*
*