۵ سوال و جواب درباره حق رای گیری سیستم های کنفرانس

حق رای گیری در سیستم کنفرانس

معمولا برگزار کنندگان کنفرانس ها و رویداد ها، در زمان خرید یا اجاره سیستم های کنفرانس دچار مشکلات فنی پیش بینی نشده ای می شوند. احتمالا با سیستم های کنفرانس رومیزی آشنایی دارید و یا در مورد آنها تحقیق کرده اید.
حال باید با چالش جدیدی در خصوص سیستم کنفرانس روبرو شوید: آیا زمان آن نرسیده که حق رای گیری در سیستم های کنفرانس را به سیستم های کنفرانس خود اضافه کنید؟
در اینجا به ۵ سوال رایج و پاسخ آن در خصوص حق رای گیری در سیستم های کنفرانس می‌پردازیم:

سیستم حق رای گیری در سیستم کنفرانس

سوال اول: سیستم های حق رای گیری چیست؟

پاسخ: تجهیزات سالن کنفرانس با قابلیت حق رای گیری (Voting microphones) ، سیستمی است که به هرکس این امکان را میدهد تا در جلساتی که نیاز به رای دادن دارد ( مانند جلسات هیئت مدیره) به صورت الکترونیکی آرا را جمع آوری و شمارش نماید.

سوال دوم: سیستم حق رای گیری چگونه عمل میکند؟

پاسخ: این سیستم به افرادی که پشت میز مجهز به سیستم کنفرانس، نشسته اند، این امکان را می‌دهد تا با فشردن دکمه مناسب و با استفاده از میکروفون رومیزی موجود صحبت کند و یا رای خود را نسبت به موضوع مطرح شده اعلام نماید. همچنین منشی جلسه این امکان را دارد که از طریق سیستم کنفرانس اصلی کلیه روند را کنترل و مدیریت کند.
میتوان گفت این سیستم از بسیاری جهات شبیه سیستم کنفرانس معمولی است با این تفاوت که افراد می‌توانند از طریق دکمه های موجود در سیستم کنفرانس، رای خود را نیز اعلام کنند و این سیستم به جمع آوری و شمارش آرا میپردازد.

رای گیری در سیستم کنفرانس

سوال سوم: کاربرد سیستم حق رای گیری در سیستم های کنفرانس چیست؟

پاسخ:تجهیزات سالن کنفرانس معمولا در جلسات یا کنفرانس هایی که نیاز به رای گیری دارد، مانند جلسات و گردهمایی های مدیریتی یا جلسات عمومی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد.

سوالات درباره حق رای گیری در سیستم کنفرانس

سوال پنجم: چرا باید از حق رای گیری سیستم های کنفرانس استفاده کنیم؟

پاسخ: استفاده از این سیستم، کار رای گیری را بسیار آسان و سریع میکند؛ این امر باعث می‌شود زمان بیشتری را برای گفت و گو در خصوص مورد نظرتان داشته باشید.از طرفی چون این رای گیری به صورت الکترونیکی انجام میشود، افراد به راحتی و بدون نگرانی نظر خود را اعمال می کنند.

سیستم کنفرانس با قابلیت حق رای گیری

اگر خرید سیستم های حق رای گیری در سیستم های کنفرانس برای شما دشوار است، این امکان وجود دارد که شما در زمان نیاز، این سیستم را اجاره و مورد استفاده قرار دهید.
آیا شما از تجهیزات سالن کنفرانس استفاده کرده اید؟ تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اگر نیاز به طراحی سیستم کنفرانس برای جلسات و سالن کنفرانس دارید می توانید از فروشگاه اینترنتی آوازک با قیمت و کیفیت مناسب تهیه کنید. چنانچه برای تهیه و تکمیل سیستم صوتی خود نیاز به مشاوره دارید می توانید از طریق تلفن ۶۶۷۱۸۲۱۵-۰۲۱ یا ایمیل آوازک به آدرس avazac.official@gmail.com با همکاران ما درفروشگاه اینترنتی آوازک ارتباط برقرار کنید و از مشاوره رایگان برخوردار گردید.

بهترین سیستم کنفرانس صوتی با قابلیت حق رای گیری

منبع: audio Links

باند و بلندگو  سیستم کنفرانس   باند اکتیو باند پسیو میکروفن باسیم میکروفن بیسیم آمپلی فایر

دیدگاه‌ها ۰

*
*